Cíl této stránky: Spojit se s nějakým programátorem / programátorkou
                       : Vytvoření online hry
Pro více informací čti dál

Online hry na tom nejsou v naší republice nijak slavně, a tak by bylo na čase prorazit s něčím novým. Zatím jsem si všimnul asi jen pár opravdových online her na české scéně a to Red dragonu, Red Dragonu II a Overworld. Red Dragona I i II jsem hrál, ale moc mě nebavil, ( ale nemění to nic na tom, že je nejlepší u nás ). Protože ho hraje docela velký počet lidí, tak asi úplně bez nápadu není. Dále existuje Šedý elf, který je jen pro 70 lidí, a tak jsem si ho zahrát nemohl a pár dalších onlinovek, které nestojí za nic.

Když se mi v hlavě dorýsovaly pravidla pro stolní hru Vřava, napadlo mě, že by z ní šla udělat celkem snadno online hra. Problém je v tom, že neumím dostatečně programovat, proto hledám nějakého programátora, který by byl ochotný tohle všechno naprogramovat. Jestli si někdo z vás myslí, že by mohl udělat alespoň část tak mi může poslat mail na zakupunktura@seznam.cz nebo sem  a nějak bychom se domluvili, jak budeme postupovat. O ilustrace se asi postará Max - Nagash, jeho obrázky si můžete prohlídnout v galerii nebo na www.comx.cz.

Informace a představy
Vřava-online se plánuje jako online hra zdarma ( zatím určitě )
Celá hra se bude opírat o pravidla a příběh stolní hry
Hra bude turn-based a jeden hrací plán bude pro 2 - 12 hráčů

Jak to bude vypadat?
Uprostřed obrazovky bude vidět hrací plán, kterým se bude moct pohybovat, na plánu bude vidět prostředí jako hradby, lesy, stavby a doly, přes to bude ležet čtvercová síť jako na normálním hracím poli, po síti se budou pohybovat armády.
Vedle sítě budou tabulky s útočnou silou, kolik kdo vydělává za kolo, kolik kdo má postav, kolik potřebuje farem apod.
Jak se budou střídat kola jsem ještě nevymyslel.